Aranżacja łazienki

22.02.2013

Nie ważne, mała czy duża, staramy się, by aranżacja łazienki w naszym mieszkaniu wykonana została profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Niektórzy mówią, że każdy nasz dzień zaczyna i kończy się w łazience, a więc jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tak właśnie uzasadnić można nasze dążenie do posiadania pięknej łazienki.

Ponieważ łazienki są raczej po macoszemu traktowane przez architektów, szczególnie tych, którzy projektują nasze bloki, raczej trudno jest odpowiednio wykorzystać tę niewielką przestrzeń by była nie tylko urządzona funkcjonalnie, ale też by cieszyła nasze oko. Aranżacja łazienki to trudny orzech do zgryzienia, a już szczególnie gdy mamy do czynienia z małą łazienką, gdzie zmuszeni jesteśmy jak najefektywniej wykorzystać każdy z tych kilku metrów kwadratowych.

wnętrze łazienki

Pamiętajmy, że aranżacja łazienki to odpowiednia kolorystyka, dobrane oświetlenie i stylistyka. Skutecznie wykorzystać musimy też ściany – można na nich zamontować półki, lustro, wieszaki. Warto dołożyć wszelkich starań, by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca na podłodze. Wybór między wanną a kabiną prysznicową pozwoli nam zyskać dodatkowe miejsce. I tu musimy wybrać między oszczędnością miejsca a pieniędzy.

W wielu mieszkaniach łazienka to miejsce, w którym stoi również pralka. Mając niewielką łazienkę sensownym wydaje się być zakup pralki ładowanej od góry. Aranżacja łazienki z tego typu pralką pozwoli nam zyskać dodatkową przestrzeń.

Więcej w kategorii: Łazienka

Stylowa łazienka

luksusowa łazienka w stylu glamur

Często zapominamy o tym, że poza nowoczesnością są jeszcze inne style aranżacji wnętrz. Stylowa łazienka,…

więcej

Niebieska łazienka

Błękitna nowoczesna łazienka z drewnianą podłogą

Marzy Ci się niebieska łazienka, której kolorystyka kojarzy Ci się nieodmiennie z wodą, tropikalnymi wyspami,…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Niebieska łazienka

  1. Z baterią jest trudno, ale w przypadku ceramiki można zadbać o to, by sedes czy umywalka miały powłokę maxiclean. Wtedy i brud trudniej przywiera do takiej powierzchni natomiast czyści się lepiej, powłoka jest całkiem trwała, więc myślę, że warto podyktować zakup pod ten wynalazek.