Drewniana łazienka

14.02.2013

Jeśli interesują Cię zagadnienia najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że drewniana łazienka, nie jest elegancka i szykowna, ale jest coraz bardziej popularna. Drewno daje wrażenie ciepła, idealnie współgra z zimną ceramiką i chromem, a nawet świetnie je zastępuje.

Decydując się na łazienkę z drewna oczywiście nie mamy zamiaru zbudowania wnętrza, w którym od a do zet, wszystko jest z drewna.

Drewniana łazienka to przede wszystkim drewniane meble. Meble łazienkowe wykonuje się z drewna litego czy też z tworzywa drewnopodobnego. Chętnie wybierane są także meble z fornirowanej sklejki. Szafki, stelaże pod umywalkę, szafki wolnostojące, ramy luster, półki, wieszaki, relingi, mydelniczki – to wszystko możemy wybrać właśnie w wersji drewnianej.wnętrze łazienki w stylu eko, drewniana łazienka

Pewną nowością jest na pewno możliwość wykończenia podłogi łazienkowej w drewnie. Drewniana łazienka z drewnianą posadzką, niezależnie czy zdecydujemy się na całą podłogę z drewna, czy tylko na jej fragment, prezentuje się niepowtarzalnie. Drewno możemy łączyć z płytkami ceramicznymi i kamieniem naturalnym, możemy tworzyć różne wzory, czy też zdecydować się na drewno w miejscach mniej narażonych na wilgoć.

Ciekawą opcją jest też drewno na ścianach, i to niekoniecznie w formie znanej nam tradycyjnej boazerii, ale w formie ekranów fornirowanych naturalnym drewnem. Możemy obudować wannę lub podest pod umywalkę drewnem. Taka drewniana łazienka będzie na pewno wnętrzem modnym i ciepłym.

Więcej w kategorii: Łazienka

Stylowa łazienka

luksusowa łazienka w stylu glamur

Często zapominamy o tym, że poza nowoczesnością są jeszcze inne style aranżacji wnętrz. Stylowa łazienka,…

więcej

Niebieska łazienka

Błękitna nowoczesna łazienka z drewnianą podłogą

Marzy Ci się niebieska łazienka, której kolorystyka kojarzy Ci się nieodmiennie z wodą, tropikalnymi wyspami,…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Niebieska łazienka

  1. Z baterią jest trudno, ale w przypadku ceramiki można zadbać o to, by sedes czy umywalka miały powłokę maxiclean. Wtedy i brud trudniej przywiera do takiej powierzchni natomiast czyści się lepiej, powłoka jest całkiem trwała, więc myślę, że warto podyktować zakup pod ten wynalazek.