Niebieska łazienka

03.03.2013

Marzy Ci się niebieska łazienka, której kolorystyka kojarzy Ci się nieodmiennie z wodą, tropikalnymi wyspami, lazurowym morskim krajobrazem. Nie chcesz jednak, by Twoja łazienka wyglądała kiczowato, zimno czy też by, zamiast zachwycać, przerażała.

Po pierwsze pamiętać należy, że każdy kolor ma swoje wady i zalety, a zatem nieważne, czy łazienka będzie niebieska, żółta czy zielona, co za dużo i w niewłaściwych proporcjach, to niezdrowo! Niebieska łazienka kojarzy się chyba każdemu z naturalną aranżacją, kojącą nasze zmysły po pracowitym dniu, z oceanem i kolorowymi rybkami. Jakie są wady tej barwy?

Błękitna nowoczesna łazienka z drewnianą podłogą

Jeśli za oknem jest zima, leje jak z cebra lub mróz nie odpuszcza od paru dobrych dni, nie czarujmy się, niebieska łazienka również nas nie rozgrzeje. Kąpiel w niebieskim otoczeniu przynosi na myśl zimną wodę i powoduje, że wzdrygamy się z zimna. Jeśli zatem chcesz mieć niebieską łazienkę, ale i chciałbyś uniknąć zimnego wnętrza, proponujemy połączyć kolor niebieski na przykład z drewnem. Może to być drewniana podłoga, drewniane meble, kosze, koszyczki, blaty pod umywalkę.

Jeśli chcesz położyć na ścianach ceramikę, możesz wybrać błękitne płytki i wpleść między nie błękitną, białą, szarą drobną mozaikę. Efekt murowany! Poza tym, płytki to nie jedyna możliwość jeśli chodzi o ściany. Łazienka niebieska, i nie tylko, może mieć ściany pomalowane odpowiednią dla tego pomieszczenia, zmywalną farbę. Wybierając farbę możesz w każdej chwili zmienić łazienkę niebieską w zieloną czy żółtą.

Więcej w kategorii: Łazienka

Stylowa łazienka

luksusowa łazienka w stylu glamur

Często zapominamy o tym, że poza nowoczesnością są jeszcze inne style aranżacji wnętrz. Stylowa łazienka,…

więcej

Niebieska łazienka

Błękitna nowoczesna łazienka z drewnianą podłogą

Marzy Ci się niebieska łazienka, której kolorystyka kojarzy Ci się nieodmiennie z wodą, tropikalnymi wyspami,…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Niebieska łazienka

  1. Z baterią jest trudno, ale w przypadku ceramiki można zadbać o to, by sedes czy umywalka miały powłokę maxiclean. Wtedy i brud trudniej przywiera do takiej powierzchni natomiast czyści się lepiej, powłoka jest całkiem trwała, więc myślę, że warto podyktować zakup pod ten wynalazek.