Stylowa łazienka

06.03.2013

Często zapominamy o tym, że poza nowoczesnością są jeszcze inne style aranżacji wnętrz. Stylowa łazienka, to wnętrze o wyraźnym charakterze, który jest świadectwem upodobań właścicieli. 

Nieważne czy zdecydujemy się na styl retro, glamur czy inspiracji szukać będziemy w bogatej ornamentyce wschodu. Istotne, by być konsekwentnym i trzymać się jasno określonego planu, nie ważne czy w grę wchodzi stylowa łazienka, kuchnia, czy salon. Urządzanie mieszkania to proces długotrwały. Najgorszą z możliwych opcji, jest dokupowanie elementów wystroju, które nawet jeśli same w sobie są ładne, nie mają ze sobą żadnego związku stylistycznego.

luksusowa łazienka w stylu glamur

Bardzo modne są rustykalne wnętrza, do łask wraca retro i styl glamur. Ten ostatni, jest dość ciekawą konwencją w aranżacji wnętrz, ponieważ czerpie inspiracje z fascynacji pałacowym wnętrzem. Można wiec z powodzeniem nazwać go współczesną wersją luksusowego przepychu.

Pamiętajmy też, że wnętrze musi tworzyć pewną kompozycję, całość stylistyczną i kolorystyczną. Jeśli czujemy się na siłach możemy bawić się łącząc różne elementy stylistyczne i bawiąc się konwencją. Takie aranżacje są ostatnio bardzo modne i przez projektantów nazywane fusion style. Jeśli jednak raczkujemy w aranżacji wnętrz a zamierzonym efektem ma być stylowa łazienka czy kuchnia, lepiej trzymajmy się jednej konwencji.

 

Więcej w kategorii: Łazienka

Stylowa łazienka

luksusowa łazienka w stylu glamur

Często zapominamy o tym, że poza nowoczesnością są jeszcze inne style aranżacji wnętrz. Stylowa łazienka,…

więcej

Niebieska łazienka

Błękitna nowoczesna łazienka z drewnianą podłogą

Marzy Ci się niebieska łazienka, której kolorystyka kojarzy Ci się nieodmiennie z wodą, tropikalnymi wyspami,…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 thoughts on “Niebieska łazienka

  1. Z baterią jest trudno, ale w przypadku ceramiki można zadbać o to, by sedes czy umywalka miały powłokę maxiclean. Wtedy i brud trudniej przywiera do takiej powierzchni natomiast czyści się lepiej, powłoka jest całkiem trwała, więc myślę, że warto podyktować zakup pod ten wynalazek.