System bezokapowy – nowoczesne orynnowanie

12.03.2013

System rynnowy, którego nie widać. NOWOŚĆ do domów bez okapu dachowego.

System rynnowy bez okapowy Galeco został opracowany z myślą o nowoczesnych domach, które nie mają okapu dachowego. System jest montowany w ociepleniu domu, co sprawia, że rynny są niewidoczne na zewnątrz.

Bez okapowy system rynnowy fot. Galeco

Bez okapowy system rynnowy fot.Galeco

Rynny, których nie widać
System rynnowy BEZ  OKAPOWY Galeco jest dedykowany dla domów bez okapu. Został stworzony z myślą o ułatwieniu pracy architektom i projektantom, kreującym nieszablonowe formy budynków. System BEZ OKAPOWY charakteryzuje się tym, że jest montowany w ociepleniu budynków, co czyni go zupełnie niewidocznym z zewnątrz. Całość systemu zasłania specjalna maskownica, która dostępna jest we wszystkich kolorach systemu STAL, dzięki czemu można ją dostosować do pokrycia dachowego czy koloru elewacji. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

System bez okapowy fot. Galeco

System bez okapowy fot. Galeco

Wynalazek firmy Galeco
Innowacyjności systemu BEZ OKAPOWEGO dowodzi zgłoszenie go do Urzędu Patentowego RP jako wynalazku, którego źródłem była chęć zaspokojenia zmieniających się potrzeb i gustów klientów.
Firma Galeco od zawsze stara się wyprzedzać oczekiwania klientów. Z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o produkty, mające usprawnić pracę dekarzy czy też takie, które przyczynią się do zwiększenia satysfakcji klienta końcowego.
Do niedawna oferta firmy była skierowana głównie do tych dwóch grup, ale w tym roku firma Galeco postanowiła rozszerzyć zasięg, wprowadzając na rynek pionierski produkt skierowany do architektów.

Więcej w kategorii: Rynny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>