Dodatki do łazienki nowoczesnej

26.04.2012

Jak dobrać odpowiednio dodatki do łazienki nowoczesnej? Wielu osobom urządzającym łazienkę podobają się wnętrza nowoczesne. Nic w tym dziwnego, walory estetyczne dopełniane są przez walory użytkowe i najczęściej to właśnie nowoczesne wnętrza najbardziej potęgują wrażenie czystości, ładu i porządku. A te cechy wydają się być właśnie wyjątkowo potrzebne w przypadku łazienki.

Najbardziej popularnym materiałem na dodatki do łazienki jest w tym przypadku metal. Wysoki połysk doskonale odbija światło i przyciąga uwagę nawet do najmniejszych elementów łazienki – mydelniczki, czy dozownika na płyn do mycia twarzy. Metal najlepiej prezentuje się w połączeniu z bielą ścian, ale także doskonale współgra z odcieniami szarości, a także wszystkimi odcieniami barwy niebieskiej – także tymi najciemniejszymi – np. granatem.

Pamiętajmy jednak, że metal jest trudny do utrzymania w czystości. Widać na nim każdą niemal kroplę wody, a tych w łazience przecież nie brakuje. Czy warto jednak postawić na to tworzywo w nowoczesnej łazience? To właściwie jedyny możliwy wybór!

Więcej w kategorii: Porady o aranżacji wnętrz

Kolorowe lodówki

Coraz częściej producenci lodówek oferują nam kolorowe lodówki, których drzwiczki są oklejone kolorowymi wzorami. Wzory…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>