Kolorowe dodatki w łazience

25.04.2012

Dodatki w łazience są jedynym rozwiązaniem, gdy czasami nie mamy chęci czy funduszy na wielkie remonty. Nawet stosunkowo niewielkie pomieszczenie, jakim jest łazienka, potrafi być drogie i czasochłonne w przypadku remontu. Cóż jednak zrobić, gdy chcemy nieco rozruszać i zmienić stateczny wygląd wnętrza i nieco je rozweselić, przyozdobić kolorem i niespotykaną formą?

Nie jest to wbrew pozorom takie trudne. Wystarczy rozejrzeć się za plastikowymi dodatkami. Najczęściej wykonywane są w najbardziej wymyślnych bryłach i ozdobione wyszukanymi kolorami. Bezpowrotnie  minęły już czasy kojarzenia plastiku z tandetą. Dzisiaj mieszkając kolory, łącząc je z odpowiednimi kolorami ścian (od bieli po mocno odcienie, np. granat), a także innych dodatków (kolorowe ręczniki), uzyskamy efekt wnętrza wesołego, atrakcyjnego i oczywiście niespotykanego.

Plastik, jak żaden inny materiał nie daje nam tak niczym nieograniczonych możliwości eksperymentowania z barwami czy kształtem. Nie bójmy się tego, a nasza łazienka zmieni się z pewnością nie do poznania.

Więcej w kategorii: Porady o aranżacji wnętrz

Kolorowe lodówki

Coraz częściej producenci lodówek oferują nam kolorowe lodówki, których drzwiczki są oklejone kolorowymi wzorami. Wzory…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>