Kolorowe lodówki

25.04.2012

Coraz częściej producenci lodówek oferują nam kolorowe lodówki, których drzwiczki są oklejone kolorowymi wzorami. Wzory są odporne na uszkodzenia i ścieranie, dlatego myjemy je podobnie, jak tradycyjne drzwi lodówek delikatnymi środkami chemicznymi. Najważniejszą jednak cechą tego typu lodówek jest to, że mają wymienne wzory. Gdy jeden nam się już znudzi, bez problemu będziemy mogli kupić u producenta inny – lub też wymienić wzór na jednolity kolor. Tych w ofercie również jest sporo – od czerwonego, niebieskiego, czy pomarańczowego, aż po tradycyjną biel czy inox.

Kolorowe wzory najczęściej nawiązują do funkcji lodówki – przedstawiają warzywa, owoce, czy inne artykuły żywieniowe. Tak jest najczęściej, ale nie zawsze. Czasami możemy spotkać grafikę zupełnie nie mającą nic wspólnego z kuchnią – jadący pociąg, kolorowa ulica na w krajach arabskich, wieżowce Manhattanu, wszystko to możemy znaleźć w bogatej ofercie producentów. Czy jednak każdy wzór będzie pasował do naszych mebli? To już nie jest takie oczywiste. Na pewno wnętrze będzie dużo weselsze od tradycyjnego.

Więcej w kategorii: Porady o aranżacji wnętrz

Kolorowe lodówki

Coraz częściej producenci lodówek oferują nam kolorowe lodówki, których drzwiczki są oklejone kolorowymi wzorami. Wzory…

więcej

Dodaj komentarz