Czy można położyć parkiet drewniany na ogrzewanie podłogowe?

15.12.2011

Nie istnieją żadne sensowne argumenty temu zaprzeczające aby parkiet drewniany położyć na ogrzewanie podłogowe. Niemniej taka konstrukcja wymaga od ekipy zakładającej parkiet drewniany odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, którego nie posiada wielu fachowców. Z tego powodu sporo fachowców odradza swoim klientom takie rozwiązanie. Jednakże parkiet drewniany z ogrzewaniem podłogowym jest powszechnie stosowane w całej europie. Dlatego jeśli zatrudniona przez was ekipa nie chce podjąć się takiej konstrukcji, najwyraźniej nie posiada wymaganego doświadczenia.

Więcej w kategorii: Porady o instalacjach

Dodaj komentarz

4 thoughts on “Zbyt suche powietrze w domu – co zrobić?

  1. Jeżeli zastosujemy odpowiednie filtry i system dezynfekcji wody deszczowej spokojnie możemy ją pić. Czytałam wiele komentarzy osób, które mało wiedzą w temacie oczyszczania wody i zwykle ich komentarze to, że taka woda nie jest zdatna do picia.
    Ja osobiście spokojnie spożywałabym taką wodę po zastosowaniu mikrofiltracji i chlorowaniu (dostępne są tabletki dzięki którym ten proces łatwo można zastosować). Wszelkie patogeny (wirusy, bakterie i protozoa) zostaną wtedy unieszkodliwione.

  2. nie znam się aż tak na tych agregatach ale mam od Kruzera, na benzynę. taki mały na jakieś braki prądu – kieydś dość często wyłączali i zdecydowałem się kupic. któreś są lepsze/gorsze?