Czy można położyć parkiet drewniany na ogrzewanie podłogowe?

15.12.2011

Nie istnieją żadne sensowne argumenty temu zaprzeczające aby parkiet drewniany położyć na ogrzewanie podłogowe. Niemniej taka konstrukcja wymaga od ekipy zakładającej parkiet drewniany odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, którego nie posiada wielu fachowców. Z tego powodu sporo fachowców odradza swoim klientom takie rozwiązanie. Jednakże parkiet drewniany z ogrzewaniem podłogowym jest powszechnie stosowane w całej europie. Dlatego jeśli zatrudniona przez was ekipa nie chce podjąć się takiej konstrukcji, najwyraźniej nie posiada wymaganego doświadczenia.

Więcej w kategorii: Porady o instalacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Zbyt suche powietrze w domu – co zrobić?

  1. kominek stwarza niezwykłą atmosferę w domu, jest tyle rodzajów kominków, że każdy może stylistycznie dopasować kominek do siebie

  2. Jeżeli zastosujemy odpowiednie filtry i system dezynfekcji wody deszczowej spokojnie możemy ją pić. Czytałam wiele komentarzy osób, które mało wiedzą w temacie oczyszczania wody i zwykle ich komentarze to, że taka woda nie jest zdatna do picia.
    Ja osobiście spokojnie spożywałabym taką wodę po zastosowaniu mikrofiltracji i chlorowaniu (dostępne są tabletki dzięki którym ten proces łatwo można zastosować). Wszelkie patogeny (wirusy, bakterie i protozoa) zostaną wtedy unieszkodliwione.

  3. Hej, wie ktoś jak z tymi zabezpieczeniami w Kruzerach do 7kW?