Czym są samoregulujące przewody grzewcze?

15.10.2011

Jest to jedno z oferowanych rozwiązań elektrycznego ogrzewania podłogowego. Elementem grzewczym są tutaj specjalne przewody grzewcze wykonane z polimeru, który w zależności od temperatury otoczenia zmienia swoje właściwości. Dodatkowo są one wyjątkowo łatwe przy montażu oraz nie ograniczają w żaden sposób aranżacji wnętrza. Wszystko dzięki temu, że przewody grzewcze w odróżnieniu od elektrycznych mat grzewczych można je w każdym miejscu przyciąć, dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy i umieszczać meble bezpośrednio na ogrzewanych częściach podłogi bez obawy o instalacje lub meble – przewody grzewcze samoistnie ograniczają wydzielanie ciepła w tych miejscach.

Więcej w kategorii: Porady o instalacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Zbyt suche powietrze w domu – co zrobić?

  1. kominek stwarza niezwykłą atmosferę w domu, jest tyle rodzajów kominków, że każdy może stylistycznie dopasować kominek do siebie

  2. Jeżeli zastosujemy odpowiednie filtry i system dezynfekcji wody deszczowej spokojnie możemy ją pić. Czytałam wiele komentarzy osób, które mało wiedzą w temacie oczyszczania wody i zwykle ich komentarze to, że taka woda nie jest zdatna do picia.
    Ja osobiście spokojnie spożywałabym taką wodę po zastosowaniu mikrofiltracji i chlorowaniu (dostępne są tabletki dzięki którym ten proces łatwo można zastosować). Wszelkie patogeny (wirusy, bakterie i protozoa) zostaną wtedy unieszkodliwione.

  3. Hej, wie ktoś jak z tymi zabezpieczeniami w Kruzerach do 7kW?