Dzwonek bezprzewodowy do domu

21.04.2012

Gong, dzwonek bezprzewodowy pozwala na uniknięcie jednej, bardzo poważnej wady dzwonków tradycyjnych – kabli, które trzeba ciągnąć, przewiercać i mocować. Ktokolwiek choć raz próbował przewiercić żelbetonową płytę wie, że nie jest to prosta sprawa.

Dla ludzi, którzy nie lubią bawić się wiertarką wymyślono łączność bezprzewodową. Nadajnik umieszcza się przy wejściu, natomiast odbiornik z sygnałem dźwiękowym wewnątrz. Oba urządzenia zasilane są poprzez baterie. W zależności od zasięgu oraz od przykładowo ilości nadajników ceny gongu bezprzewodowego wahają się od 20 do nawet 100 złotych. Niemniej jednak najdroższe rozwiązania nie zawsze okazują się być najlepsze. Czasami płacimy wyłącznie za niepotrzebne (w większości przypadków) opcje, takie jak na przykład, odporność na zakłócenia wywołane bezprzewodowymi nadajnikami sąsiadów.

Czy warto dopłacić? To zależy tylko od nas. Jeśli mamy takich sąsiadów – oczywiście. Jeśli nie – dzwonek za dwadzieścia złotych z supermarketu również idealnie spełni swoje zadanie.

Więcej w kategorii: Porady o instalacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Zbyt suche powietrze w domu – co zrobić?

  1. kominek stwarza niezwykłą atmosferę w domu, jest tyle rodzajów kominków, że każdy może stylistycznie dopasować kominek do siebie

  2. Jeżeli zastosujemy odpowiednie filtry i system dezynfekcji wody deszczowej spokojnie możemy ją pić. Czytałam wiele komentarzy osób, które mało wiedzą w temacie oczyszczania wody i zwykle ich komentarze to, że taka woda nie jest zdatna do picia.
    Ja osobiście spokojnie spożywałabym taką wodę po zastosowaniu mikrofiltracji i chlorowaniu (dostępne są tabletki dzięki którym ten proces łatwo można zastosować). Wszelkie patogeny (wirusy, bakterie i protozoa) zostaną wtedy unieszkodliwione.

  3. Hej, wie ktoś jak z tymi zabezpieczeniami w Kruzerach do 7kW?