Folia grzewcza czy mata grzewcza?

17.07.2011

Folia grzewcza jest rozwiązaniem o wiele bardziej uniwersalnym, dającym nam możliwość swobodnej aranżacji wnętrza. Wszystko dzięki temu, że można je dowolnie przycinać. Folia grzewcza i ich montaż jest za to odrobinę droższy i bardziej skomplikowany. Jednak są rozwiązaniem korzystniejszym przy bardziej unikalnych kształtach pokoi lub, jeśli elektryczne ogrzewanie podłogowe ma być głównym źródłem ciepła dla całego mieszkania.

Więcej w kategorii: Porady o instalacjach

Dodaj komentarz

4 thoughts on “Zbyt suche powietrze w domu – co zrobić?

  1. Jeżeli zastosujemy odpowiednie filtry i system dezynfekcji wody deszczowej spokojnie możemy ją pić. Czytałam wiele komentarzy osób, które mało wiedzą w temacie oczyszczania wody i zwykle ich komentarze to, że taka woda nie jest zdatna do picia.
    Ja osobiście spokojnie spożywałabym taką wodę po zastosowaniu mikrofiltracji i chlorowaniu (dostępne są tabletki dzięki którym ten proces łatwo można zastosować). Wszelkie patogeny (wirusy, bakterie i protozoa) zostaną wtedy unieszkodliwione.

  2. nie znam się aż tak na tych agregatach ale mam od Kruzera, na benzynę. taki mały na jakieś braki prądu – kieydś dość często wyłączali i zdecydowałem się kupic. któreś są lepsze/gorsze?