Posadzka w garażu – płytki ceramiczne

26.04.2012

Nie zawsze garaż musi być wykorzystywany do wielkich remontów i konserwacji naszego samochodu. Często spełnia on wyłącznie funkcję składzika różnorodnych narzędzi i urządzeń – ogrodniczych czy elektrycznych wykorzystywanych w domu. Jak wtedy przygotować w miarę tanio odpowiednią posadzkę? Można na przykład z płytek ceramicznych.

Posadzka w garażu z płytek ceramicznych nie jest zbyt droga w wykonaniu, a jednocześnie podnosi estetykę tego pomieszczenia. Płytki do garażu muszą spełniać przede wszystkim dwie cechy – być odporne na ścieranie (klasy IV i V), a także na mróz. Możemy pobawić się w samodzielne ich układanie. W ten sposób zaoszczędzimy sporo pieniędzy.

Mając w okolicy duże sklepy z terakotą możemy pokusić się o śledzenie okazji. Często płytki wysokiej jakości są bardzo mocno przecenione. Nadają się wtedy idealnie do naszego garażu – szczególnie, gdy powodem przeceny jest na przykład nierównomierne natężenie koloru. Nie bójmy się więc trochę poczekać na okazję i w odpowiednim momencie kupmy wysokiej klasy materiał.

Więcej w kategorii: Porady o ścianch i fundamentach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

One thought on “Oddychanie ścian z tapetą

  1. to prawda, potrafi zatrzymać wiele pieniędzy w naszym budżecie :) pod warunkiem, że wykonane przez profesjonalistów i materiałem wysokiej jakości, a na rynku niestety mnóstwo materiałów o jakości jakże wątpliwej! Chociaż ostatnio w wyboraku czytałem, że to ma się zmienić! a producenci np styropianu mają być zobowiązani do niezapowiedzianych kontroli. Aktualnie chyba niewiele firm ma certyfikaty jakościowe wystawiane przez ITB,
    w branży materiałów do ocieplenia to na pewno liderzy branży Rockwool i Termo Organika, ale to chyba na tyle.