Posadzka w garażu – żywica epoksydowa

26.04.2012

Tego typu posadzka w garażu ma w zasadzie same plusy, o których napiszemy od razu, na koniec jednak pozostawiając sobie minus. Możemy się domyśleć, jakiego typu będzie to wada. Niemniej jednak szukając odpowiedniej do garażu posadzki i wyszukując różnych pomysłów na jej wykonanie, prędzej czy później usłyszymy o żywicy epoksydowej.

Posadzka w garażu z żywicy epoksydowej jest trwała, estetyczna, może być różnokolorowa, a także jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy tylko gorąca woda i środki chemiczne. Poza tym jest elastyczna, odporna na uderzenia, a także odporna na smary i inne produkty ropopochodne.

Jej przygotowanie jednak trzeba zlecić profesjonalnej firmie – prace trwają około trzech dni i muszą być przeprowadzane w odpowiedniej temperaturze – około 20 stopni. Niemniej jednak można z niej normalnie korzystać dopiero po około 10 dniach – ma długi okres wysychania.

Powiemy krótko – żywica epoksydowa jest najlepszym materiałem na posadzkę w garażu. Jedna tylko jest jej wada – cena. Około 120 złotych za metr kw.

Więcej w kategorii: Porady o ścianch i fundamentach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

One thought on “Oddychanie ścian z tapetą

  1. to prawda, potrafi zatrzymać wiele pieniędzy w naszym budżecie :) pod warunkiem, że wykonane przez profesjonalistów i materiałem wysokiej jakości, a na rynku niestety mnóstwo materiałów o jakości jakże wątpliwej! Chociaż ostatnio w wyboraku czytałem, że to ma się zmienić! a producenci np styropianu mają być zobowiązani do niezapowiedzianych kontroli. Aktualnie chyba niewiele firm ma certyfikaty jakościowe wystawiane przez ITB,
    w branży materiałów do ocieplenia to na pewno liderzy branży Rockwool i Termo Organika, ale to chyba na tyle.