Farby do naczyń ceramicznych

21.04.2012

Ceny farby do malowania naczyń ceramicznych kształtują się od około 10 do 15 złotych za słoiczek. Do wyboru mamy około 50 kolorów, czyli nasze pole manewru jest bardzo szerokie. Gdzie najlepiej kupować farby do ceramiki?
W większości przypadków farby bez problemu dostaniemy w sklepach z artykułami dla plastyków. Tam też najlepiej je kupować, gdyż z reguły dostarczane są przez znanych producentów. Jeśli w naszej okolicy nie ma tego rodzaju sklepu, można rozejrzeć się również w Internecie. Z tym, że trzeba nieco ostrożności. Przede wszystkim nie kupujmy najtańszych produktów, często chińskich farbek słabej jakości. Dokładnie przeczytajmy również opis produktu – musi być przystosowany do „wypalania” w kuchence. Najczęściej w temperaturze ok. 150 stopni, nawet 30 minut.
Tak utrwalona farba będzie odporna na uszkodzenia, trwała, a także nabierze odpowiedniego blasku. Będzie taka, jaka być powinna!

Więcej w kategorii: Porady o urządzaniu wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Pomieszczenia ze skosami a ich powierzchnia użytkowa

  1. Dziękuję uratowało mi do du*e :*******************

  2. Niezwykle ciekawa wypowiedź, serdecznie polecam.
    Mam nadzieję, że zainteresuje kogoś podobnie mocno jak mnie.