Jak najlepiej ogrzać pokój rozrywki?

22.04.2012

Najczęściej decydujemy się na zaadoptowanie nieużywanej piwnicy czy pustego strychu na pokój rozrywki i gier. Szczególnie jeśli lubimy tę formę spędzania czasu i mamy trochę wolnych środków na koncie w banku. Często jednak w naszych planach dotyczących aranżacji wnętrza zapominamy o tym, że urządzenia elektroniczne, elektryczne czy te wykonane z drewna potrzebują odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. Niezbędne jest więc zastosowanie odpowiedniego źródła ogrzewania.

Najlepszym i najprostszym źródłem jest w tym przypadku ogrzewacz elektryczny. W pomieszczeniu prąd jest, więc nie będzie z tym problemu. Z reguły grzejnik olejowy o mocy 1500 – 2500 W (a więc wystarczający, by ogrzać pomieszczenie) z regulacją poziomu mocy kosztuje od 200 do 400 złotych. Warto jednak rozglądnąć się za urządzeniem używanym – grzejniki rzadko się psują, a niewiele osób już z nich korzysta – głównie ze względu na ceny energii elektrycznej. Dla nas taki grzejnik będzie jednak idealny.

Więcej w kategorii: Porady o urządzaniu wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Pomieszczenia ze skosami a ich powierzchnia użytkowa

  1. Dziękuję uratowało mi do du*e :*******************

  2. Niezwykle ciekawa wypowiedź, serdecznie polecam.
    Mam nadzieję, że zainteresuje kogoś podobnie mocno jak mnie.