Jakie pomieszczenie wybrać na pokój gier?

27.04.2012

Jakie pomieszczenie najlepiej nadaje się do zaadoptowania na pokój gier, czyli na miejsce, o którym zawsze marzył każdy mniejszy i większy mężczyzna? Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że musi być to miejsce, które nie będzie przeszkadzało pozostałym domownikom. Chodzi tu przede wszystkim o hałasy, których – choćbyśmy się bardzo starali – na pewno nie unikniemy. Odgłosy rozmowy, hałas sprzętu audio, burzliwe rozgrywki na naszych urządzeniach do gier, mogą spowodować to, że szybko będziemy musieli się wynieść z nowego miejsca. Szczególnie, gdy to sąsiaduje z sypialnią.

Najlepiej więc przystosować do celów rozrywkowych poddasze lub piwnicę – wtedy będziemy mieli pewność, że nikomu nie będziemy przeszkadzać. Jeśli to niemożliwe, pomyślmy o pomieszczeniu najdalej oddalonym od sypialni – możliwe, że nasi domownicy aż tak nie odczują niedogodności wynikających z naszej chwili relaksu.

Więcej w kategorii: Porady o urządzaniu wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Pomieszczenia ze skosami a ich powierzchnia użytkowa

  1. Dziękuję uratowało mi do du*e :*******************

  2. Niezwykle ciekawa wypowiedź, serdecznie polecam.
    Mam nadzieję, że zainteresuje kogoś podobnie mocno jak mnie.