Sposób na parujące lustro

26.04.2012

Każdy prędzej czy później szuka sposobu na parujące lustro w łazience. Niezależnie od płci po wyjściu z wanny/prysznica niemal zawsze musimy się w nim przejrzeć. I niemal zawsze akurat w momencie, gdy jest najbardziej potrzebne, oczywiście jest zaparowane. Sposobów tanich, skutecznych i wygodnych oczywiście nie ma. Są za to skuteczne i wygodne sposoby nieco droższe. Takie jak na przykład specjalna elektryczna mata zapobiegająca parowaniu.

Sprzedawana jako cienka mata o grubości 1 mm przyklejana jest do spodu lustra i podłączona do gniazdka 12, 24 lub 220 V. Możne działać już po włączeniu światła w łazience lub mieć niezależny włącznik – wszystko zależy od naszych preferencji.

Mata przystosowuje temperaturę lustra do temperatury pomieszczenia i sprawia, że lustro nie zaparuje. Mimo stosunkowo wysokiej ceny zakupu (od 230 złotych) wydaje się, że jest to jeden z najlepszych sposobów na przejrzenie się w lustrze po każdym wyjściu z wanny czy prysznica. Bez przecierania ręcznikiem czy ręką.

Więcej w kategorii: Porady o urządzaniu wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 thoughts on “Pomieszczenia ze skosami a ich powierzchnia użytkowa

  1. Dziękuję uratowało mi do du*e :*******************

  2. Niezwykle ciekawa wypowiedź, serdecznie polecam.
    Mam nadzieję, że zainteresuje kogoś podobnie mocno jak mnie.