Fototapety

21.02.2013

Od pewnego czasu zaobserwować możemy zainteresowanie klientów fototapetami. Kiedyś były modne, potem nieco zapomniane, a obecnie przeżywają swój prawdziwy renesans.

Obecnie możemy zamówić fototapety bezpośrednio od producenta, który wykona tapetę w danym wzorze zgodnie z podanymi przez klienta wymiarami.Producenci proponują nam fototapety z różnorodnymi wzorami. Mamy do wyboru fotografie miast, krajobrazy i pejzaże, motywy roślinne, wzory geometryczne oraz abstrakcje.

fototapeta na ścianie salonu

Dostępne są fototapety czarno-białe, jak i kolorowe, odpowiednie do kuchni, jadalni, salonu, pokoju syna i córki. Wybór jest ogromny, a co za tym idzie, każdy może dopasować coś fajnego do swojego pomieszczenia i wedle swoich upodobań.

Dostępne są różne fototapety. Po pierwsze, mamy tapety papierowe, łatwe w aplikacji, klejone standardowym klejem do tapet papierowych. Po drugie, tapety lateksowe, czyli wykonane z grubszego papieru. Fototapety lateksowe można także wybrać w wersji z laminatem, który sprawia, że tapeta jest bardziej wytrzymała i trudniej ją uszkodzić. Trzecia grupa to tapety winylowe na flizelinie. Są to najgrubsze fototapety, bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, można je myć i czyścić z zabrudzeń.

Więcej w kategorii: Ściany

Fototapety

fototapeta na ścianie salonu

Od pewnego czasu zaobserwować możemy zainteresowanie klientów fototapetami. Kiedyś były modne, potem nieco zapomniane, a…

więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>