Wieszak do przedpokoju

01.03.2013

Nie sposób wyobrazić sobie mieszkania bez odpowiedniego wieszaka. Wchodząc do domu lub mieszania trzeba przecież gdzieś powiesić płaszcz czy kurtkę, położyć szalik, czapkę i rękawiczki.

Wieszak do przedpokoju to ważny element wystroju tego pomieszczenia, które, jakby nie patrzeć, stanowi przecież wizytówkę naszego domu i dla każdego gościa jest zapowiedzią tego, co dalej jest w mieszkaniu. Oferując meble do przedpokoju, producenci bardzo często sugerują klientom komplety, w których mamy wieszak do przedpokoju, szafkę na buty i lustro.

Beżowy przedpokój

Najczęściej kolorystyka i materiał całego kompletu jest ten sam dla poszczególnych jego komponentów. Mamy do wyboru wieszaki i szafki drewniane, jasne lub ciemne, mamy także komplety, w których drewniana szafka na buty stanowi zestaw z metalowym wieszakiem. Zawsze są oczywiście jakieś elementy wspólne dla całego zestawu – okucia, elementy dekoracyjne, uchwyty itp Wybierając wieszak do przedpokoju powinniśmy wziąć pod uwagę dwie ważne kwestie.

Po pierwsze ile osób będzie na co dzień korzystało z tego wieszaka. Zależnie od tego wybieramy wieszak mniejszy lub większy. Po drugie, ważne jest, czy z wieszaka będą korzystały tylko osoby dorosłe, czy też osoby dorosłe i dzieci. W przypadku dzieci trzeba bowiem wybierać meble z atestem, dostosowane do użytku przez milusińskich, przyjazne dziecku

Więcej w kategorii: Wyposażenie wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>